Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Podanie swoich danych jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu newslettera sklepu DUO-DUX
Formy płatności

Formy PŁATNOŚCI

  1. Za złożone zamówienie można zapłacić, w zależności od wyboru Kupującego:
    1. Zwykłym przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy 22 1050 1083 1000 0092 5608 9856 (przelew na konto bankowe - po zarezerwowaniu zamówionego towaru, na wskazane powyżej konto należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki)
    2. Gotówką w momencie odbioru osobistego towaru (Za pobraniem - zapłata gotówką przy odbiorze zamówienia).
    3. Przelew do 14 dni po dostawie (dotyczyJednostki budżetowe). W przypadku formy płatności przelewem po dostawie, płatność powinna być dokonana w terminie określonym na fakturze, na powyższe konto bankowe, widoczne również na fakturze.
  2. W przypadku wybrania przez Kupującego płatności z góry, za zamówienie należy zapłacić w terminie 7 Dni roboczych od złożenia zamówienia.
  3. Sprzedawca informuje, że w przypadku niektórych metod płatności, ze względu na ich specyfikę, opłacenie zamówienia tą metodą jest możliwe wyłącznie bezpośrednio po złożeniu zamówienia.
  4. Kupujący dokonując zakupów w Sklepie akceptuje stosowanie faktur elektronicznych przez Sprzedawcę. Kupujący ma prawo wycofać swoją akceptację.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl